Skip to main content

BİLETLER HAKKINDA;

– İndirimli Biletler Sınırlı Sayıdadır.
– Kısıtlı sayıdaki Özel İndirimli Günlük/Kombine Biletlerin tükenmesi ardından Organizatör, bilet fiyatlarında artış yapma hakkını saklı tutar.
– Etkinlik günü kapıda Kombine Bilet Satışı Yapılmayacaktır.
– Kamp Konaklama Alanı limitli kapasite ile sınırlıdır…
– Satın alınan bir bilet süreçte bir üst kademe bilete yükseltilemeyecektir.
– Biletler şahsa özeldir, devredilemez.
– Organizasyon sahibi etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
– Festival biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini konser alanından çıkarma hakkına sahiptir.
– Festival biletleriyle alana gelen ya da alandaki bilet satış noktasından bilet satın alan katılımcıları aldıkları biletin sınıfına göre bileklik takılır. Koparılan ve çıkartılan bileklikler tekrar takılamamakta ve bileklik olmaksızın alana giriş yapılamamaktadır. 3. şahıslardan alınan biletlerin geçerliliği ile ilgili organizatör sorumluluk kabul etmemektedir
– Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz.

PREMIUM KONAKLAMA;

Premium Otel Konaklama alanı Uludağ’ın en popüler otellerinden biri olan KARINNA HOTEL ULUDAĞ’dır. Katılım limitli kapasite ile sınırlıdır.

Premium Otel Konaklama Alternatifi Tam Pansiyon’dur. Bu katılım kategorisine Sahne Önü Katılımı ve Otel İçi Aktivite Alanları Katılımı dahildir.

Premium Otel Konaklama katılımı rezervasyonu için 444 78 87’den detaylı bilgi alabilirsiniz.
_______

FESTİVAL KURALLARI HAKKINDA;

– Kombine & Günlük Bilet sahibi kişiler için Kapı Açılış saati Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ise 12:00’dir.
– Kamp & Premium Konaklama Bilet sahibi kişiler için alana giriş saati Cuma 10:00’dur. Kamp alanı katılımcıları 7 Ağustos Pazartesi 12:00’de kamp alanında çıkış yapmış olmak zorundalardır.
– Konserlerin sona ermesinin ardından kombine ve günlük bilet sahipleri alandan ayrılacaktır.
– 18 yaş sınırı vardır. Katılımcıların etkinlik tarihinde 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.
– Festival alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek konser alanına alınmayacaktır.
– Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kayır araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ve Selfie ve GoPro çubukları alınmayacaktır. Basın ve organizatör tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan ve festival alanında olan herkes görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır. Festivalin biletli katılımcıları, festival konserlerinin görüntü ve ses kayıtlarından alıntı yapamaz. Bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara, fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz, yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz. TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri vasıtasıyla yayınlanamaz.
– Festival alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.
-Festival bileti alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır. Katılımcıların yaşını doğrulamak amacıyla organizatör, kimlik ibrazı isteyebilecektir.
– Fesitvale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı festival organizasyonuna ait olup katılımcı, festivale katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
– Festival alanına yanıcı, patlayıcı, parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
– Festival alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
– Festival alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
– Kamp alanına yalnız kamp+kombine misafirleri giriş yapabilir.
– Çadırınızın en uzun kenarı 260 cm’den uzun olmamalıdır.
– Kamp + Kombine bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir.

Adres

Hikaye Sokak No:11

Esentepe, Şişli / İstanbul

İletişim

Call Center: 444 78 87

Whatsapp: +90 (533) 137 07 59

E: info@uludagmuzikfestivali.com

Premium Konaklama ve Stand Rezervasyonu İçin:

  © 2023 | Uludağ Müzik Festivali

  © 2023 | Uludağ Müzik Festivali

  Stand Başvuru

  Hikaye Sokak No:11
  Esentepe, Şişli / İstanbul

  444 78 87
  +90 (533) 137 07 59

  info@uludagmuzikfestivali.com